Home 53 позачергова сесія 8 скликання

53 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 25.04.2023р. відбудеться засідання 53 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про прийняття заяви депутатського корпусу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області щодо підтримки та довіри до сільського голови Зазимської сільської ради Броварського району Київської області Крупенка Віталія Вікторовича.
 2. Про внесення змін до «Програми заходів з організації територіальної оборони на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2023 роки».
 3. Про внесення змін до «Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Зазимської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки».
 4. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 5. Про надання матеріальної допомоги жителям громади
 6. Про надання матеріальної допомоги жителям громади
 7. Земельні питання
  • Про внесення змін до договору оренди землі в с. Зазим’я.
  • Про внесення змін до договору оренди землі в с. Літки
  • Про надання гр. Данюк З.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Каштанова,24 в с. Літочки.
  • Про відмову гр. Кушнєрьову М.О. у наданні дозволу на розроблення детального плану території в адміністративних межах Зазимської сільської ради за межами с. Літки.
  • Про розгляд клопотання Ковалевського В.В. про надання дозволу на виготовлення паспорта водного об’єкта (ставка) по вул. Погребський шлях, 30 в с. Погреби.
 8. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Кві 25 2023
Expired!
Меню