Home 54 позачергова сесія 8 скликання

54 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 12.05.2023р. відбудеться засідання 54 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження звітів про хід і результати виконання Програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Зазимської сільської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області» за 2021 рік, 2022 рік та І квартал 2023 року.
 2. Про внесення змін до програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2023 рік..
 3. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської  ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 4. Про безоплатне прийняття майна на баланс Зазимської сільської ради Броварського району Київської області
 5. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1
 6. Про затвердження тимчасових норм витрат пального при роботі автомобіля.
 7. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 8. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон
 9. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон
 10. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон
 11. Про включення приміщення до Переліку I типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду через аукціон
 12. Про найменування провулку на території села Рожни Зазимської сільської територіальної громади.
 13. Про перейменування провулків на території села Рожни Зазимської сільської територіальної громади.
 14. Про затвердження звіту про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості Комплексу.
 15. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 16. Про виплату грошової винагороди учням та педагогічним працівникам закладів освіти Зазимської сільської територіальної громади за високі досягнення у навчанні.
 17. Про надання погодження на передачу талонів на пальне з балансу Комунального закладу  Зазимської сільської ради “Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу “Академія дитинства” на баланс комунального підприємства “Добробут”.
 18. Про відмову в звільненні від земельного податку.
 19. Про відмову в зменшенні розміру орендної плати за договором оренди землі.
 20. Про відмову в зменшенні розміру орендної плати за договором оренди землі.
 21. Про відмову в звільненні від орендної плати за договорами оренди землі.
 22. Про відмову у встановленні пільги з податку на нерухоме майно.
 23. Про відмову в звільненні від плати за договором зберігання.
 24. Про внесення змін до Договорів оренди земельних ділянок.
 25. Про внесення змін до договору оренди землі.
 26. Про внесення змін до Договору оренди земельної ділянки площею 0,1764 га по вул. Соборна в с. Погреби.
 27. Земельні питання
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, та зміну цільового призначення земельної ділянки гр. Микал А.М. в с. Пухівка
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Журбаса І.О. по вул. Торфова в с. Рожни.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває в оренді для обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу в с. Погреби.
  • Про надання СТ «МАРЛЕН» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Г. Мельника в с. Зазим’я.
  • Про надання гр. Бруєнку М.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Героїв України в с. Погреби.
  • Про надання гр. Бруєнку М.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Молодіжна в с. Погреби.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Висока   в с. Погреби.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у комунальну власність земельних ділянок загального користування, які використовуються як зелені насадження загальною площею 4,5807 га в с. Рожни.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності площею 0,221 в с. Рожни.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земельної ділянки комунальної власності площею 0,445 в с. Рожни.
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо формування земельних ділянок комунальної власності загальною площею 0,8659 в с. Рожни.
  • Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, щодо земельної ділянки комунальної власності по вул. Соборна в с. Пухівка.
  • Про відмову Тонконоженку О.В. в наданні земельних ділянок по вул. Чижика в с. Погреби.
 28. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Тра 12 2023
Expired!
Меню