Home 63 позачергова сесія 8 скликання

63 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 22.09.2023р. відбудеться засідання 63 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про направлення звернення Зазимської сільської ради Броварського району Київської області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недоцільності вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від заробітних плат військовослужбовців.
 2. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Зазимської сільської ради на 2023 рік.
 3. Про затвердження Правил благоустрою Зазимської сільської територіальної громади.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Літочки Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 5. Про внесення змін до програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2023 рік.
 6. Про внесення змін до «Програми фінансової підтримки військових частин та підрозділів Сил оборони України на 2023 – 2024 роки».
 7. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської ради VІIІ скликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 8. Про передачу приміщення в оренду без аукціону.
 9. Про включення приміщення до Переліку IІ типу приміщень комунального майна, що підлягають передачі в оренду без аукціону.
 10. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 11. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 12. Про затвердження розміру премії сільському голові у вересні 2023 року.
 13. Про продаж права оренди земельної ділянки комунальної власності площею 0,0600 га по вул. Набережна в с. Пухівка окремим лотом на земельних торгах через електронну торгову систему.
 14. Земельні питання.
 15. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Вер 22 2023
Expired!
Меню