Home Повідомлення. СЕО_6,0 га (с.Погреби)

Повідомлення. СЕО_6,0 га (с.Погреби)

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області».

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Зазимська сільська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування – «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: орган згідно з   Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 13.09.2023 по 22.09.2023;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський район, Київська обл., 07415, а також на офіційному сайті https://zotg.gov.ua/ протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Зазимська сільська рада за адресою:
вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський район, Київська обл., 07415.

Електронна адреса: zotg@ukr.net

Строк: з 13.09.2023 по 22.09.2023.

Відповідальна особа: Підіпригора Тетяна Василівна , начальник відділу з організації надання адміністративних послуг «ЦНАП»-.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: у приміщенні Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський район, Київська обл., 07415.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Повідомлення_заява_СЕО_ДПТ с. Погреби

Заява_СЕО_ДПТ с. Погреби

Дата

Вер 22 2023
Expired!
Меню