Home Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (Правила благоустрою в громаді)

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту (Правила благоустрою в громаді)

Керуючись пунктом 44 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частиною першою статті 34 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою встановлення єдиних вимог щодо благоустрою, покращення санітарного стану території населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади, Зазимська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою Зазимської сільської територіальної громади».

З проектом регуляторного акту, аналізом регуляторного впливу та Правилами благоустрою Зазимської сільської територіальної громади можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Зазимської сільської ради за адресою: https://zotg.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції, разом з обґрунтуванням та посиланням на нормативно-правові акти діючого законодавства, приймаються в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їхніх об’єднань, з 18.08.2023р. до 18.09.2023р. включно на поштову адресу: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка, 6, або на електронну адресу: zotg@ukr.net.

Додаткову інформацію щодо проекту рішення можна отримати за вищевказаною адресою (у робочі дні з 08-00 до 17-00 з перервою на обід з 12-00 до 12-45) або за телефоном +380459429281.

Дата

Вер 19 2023
Expired!
Меню