Home 65 позачергова сесія 8 скликання

65 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 30.10.2023р. відбудеться засідання 65 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про внесення змін до складу конкурсної комісії з розподілу коштів місцевого бюджету для фінансової підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійних організацій, діяльність яких має соціальне спрямування при Зазимській сільській раді Броварського району Київської області.
 2. Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями соціального спрямування (осіб з інвалідністю та ветеранів), для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету у 2024 році.
 3. Про безоплатну передачу майна з балансу Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на баланс Добровольчого формування Зазимської територіальної громади № 1.
 4. Про найменування провулків на території села Рожни Зазимської сільської територіальної громади.
 5. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 6. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 7. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
 8. Про затвердження розпорядження сільського голови.
 9. Про затвердження розміру премії сільському голові у жовтні 2023 року.
 10. Про передачу земельної ділянки комунальної власності площею 0,28 га у користування на умовах оренди Парфьорову О.М. по вул. Промислова в с. Зазим’я.
 11. Про надання сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Нова Україна» дозволу на придбання (купівлю) земельної ділянки комунальної власності по вул. Широка,17 в с. Зазим’я.
 12. Земельні питання.
 13. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Жов 30 2023
Expired!
Меню