Home 66 позачергова сесія 8 скликання

66 позачергова сесія 8 скликання

Відповідно до розпорядження сільського голови Віталія Крупенка, 09.11.2023р. відбудеться засідання 66 позачергової сесії Зазимської сільської ради VIII скликання.

Орієнтовний порядок денний засідання:

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.
 2. Про внесення змін до програми «Турбота» Зазимської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.
 3. Про внесення змін до програми «Підтримка розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради Броварського району Київської області на 2023 рік/
 4. Про внесення змін до Програми навчання, підготовки та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, працівників комунальних підприємств, установ і організацій, членів виконавчого комітету та депутатів Зазимської сільської ради Броварського району Київської області на 2023-2025 роки.
 5. Про внесення змін до назви об’єктів, що фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери.
 6. Про внесення змін до назви об’єктів, що фінансуються за рахунок залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери.
 7. Про внесення змін до рішення 46 сесії Зазимської сільської ради VІIІскликання від 23 грудня 2022 року № 3217-46-VІІI «Про бюджет Зазимської сільської територіальної громади на 2023 рік».
 8. Про затвердження переліку адміністративних послуг, інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Відділ з питань надання адміністративних послуг Зазимської сільської ради Броварського району Київської області.
 9. Про затвердження звіту про незалежну оцінку ринкової (справедливої) вартості нежитлових приміщень.
 10. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 11. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 12. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 13. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 14. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 15. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 16. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 17. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 18. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 19. Про внесення змін до договору оренди комунального майна.
 20. Про виплату грошової винагороди працівникам поштових відділень населених пунктів Зазимської сільської територіальної громади знагоди відзначення Всесвітнього дня пошти.
 21. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
 22. Про затвердження розміру премії сільському голові у листопаді 2023 року.
 23. Про передачу ТОВ «ОКТАВА» у користування на умовах оренди земельної ділянки комунальної власності площею 5,7962 га в с. Рожни.
 24. Про передачу земельної ділянки комунальної власності у користування на умовах оренди ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі» в с. Погреби.
 25. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки площею 0,0064 га в с. Погреби.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у користування на умовах оренди Колодницькій З.О. по вул. Промислова в с. Зазим’я.
 27. Земельні питання.
 28. Різне.

З проєктами рішень можна ознайомитися тут.

Дата

Лис 09 2023
Expired!
Меню