Home Громадські слухання (ДПТ с.Погреби, 6,0 га)

Громадські слухання (ДПТ с.Погреби, 6,0 га)

Інформаційне повідомлення про проведення  громадських слухань проекту документа державного планування «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби Броварського району
Київської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

На виконання вимог «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Зазимська сільська рада Броварського району Київської області інформує про проведення  громадських слухань проекту документа державного планування «Детальний план території земельних ділянок загальною орієнтовною площею 6,0 га з метою розміщення виробничо-складських приміщень з об’єктами громадського обслуговування в с. Погреби
Броварського району Київської області» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

  1. Відомості про Замовника проекту містобудівної документації:

Зазимська сільська рада Броварського району Київської області (вул. Широка, 6,
село Зазим’я, Броварський район, Київська обл., 07415, е-mail: zotg@ukr.net).

  1. 2. Відомості про Розробника проекту містобудівної документації:

Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОЕКТГЕНПЛАН» (адреса:
вулиця  В.Чорновола, будинок 25, офіс 225, м. Київ, 01135, е-mail: proectgenplan.office@gmail. com).

  1. Підстава розроблення:

Рішення Зазимської сільської ради Броварського району Київської області від 13 червня 2023 року № 3608-56 позачергової-VІII.

  1. 4. Завдання на розроблення містобудівної документації:

Склад та зміст завдання на розроблення містобудівної  документації згідно  ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

  1. 5. Інформація про дату,  час  і  місце  проведення громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 18 грудня 2023 року о 15:00 годині у приміщенні Погребського старостинського округу (вул.Єдності, 57, с. Погреби Броварського району Київської області).

  1. Умови участі громадськості:

Подання підтверджуючих документів для ідентифікації фізичних осіб та представників юридичних осіб.

  1. 7. Інформацію про місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних  днів до дати проведення громадських слухань можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації:

У приміщенні Зазимської сільської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський р-н, Київська обл., 07415, на офіційному сайті https://zotg.gov.ua/ та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки (інформація, внесена до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки, є публічною та відкритою. Вільний доступ до неї забезпечується через мережу Інтернет).

  1. 8. Адреса, на яку можуть подаватися пропозиції та зауваження:

Зазимська сільська рада (адреса: вул. Широка, 6, село Зазим’я, Броварський район, Київська обл., 07415) та на офіційну електронну адресу: zotg@ukr.net.

  1. 9. Інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень): Денисюк Ольга Йосипівна.

Дата

Гру 18 2023
Expired!
Меню