Home Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області»

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області»

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області»

На виконання статті 10 та 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості в рамках громадського обговорення в процесі стратегічної екологічної оцінки, Зазимська сільська рада інформує:
1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:
Містобудівна документація «Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальним планом території окремих частин населеного пункту села Рожни Броварського району Київської області». Метою розроблення вищезазначеної містобудівної документації є: обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови, використання території населеного пункту в інтересах громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.
2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: відповідно до чинного законодавства.
3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури: з 04.05.2023 р. та триватиме до 02.06.2023 р.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): не передбачається проведення громадських слухань;
г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: з проектом документу державного планування можливо ознайомитись на офіційному веб-порталі Зазимської сільської ради Броварського району Київської області (https://zotg.gov.ua), а також у адміністративному приміщенні Рожнівського старостинського округу, за адресою: вул. Свободи, 41-В, село Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412 протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.
ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: адміністративне приміщення Рожнівського старостинського округу, за адресою: вул. Свободи, 41-В, село Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412.
Електронна адреса: zotg@ukr.net.
Строк: з 04.05.2023 р. по 02.06.2023 р.;
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: адміністративне приміщення Рожнівського старостинського округу, за адресою: вул. Свободи, 41-В, село Рожни, Броварський р-н, Київська обл., 07412.
4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення території проектування містобудівної документації проведення транскордонних консультацій, не очікуються.

CEО Звіт_ВЗГП_Рожни

Повідомлення Звіту СЕО ВЗ ГП Рожни

Дата

Чер 02 2023
Expired!
Меню