Покращення матеріально-технічної бази ліцеїв

Освіта є важливою складовою в розвитку та вихованні дітей. Вона сприяє формуванню громадянської свідомості, набуттю суспільних цінностей та, безсумнівно, закладає основи національної безпеки України. Адже освічені люди з високим культурним розвитком є однією з внутрішніх передумов зміцнення держави.

Це, зокрема, зумовлює те, що освіті в громаді Придесення приділяється особлива увага та постійно відбувається робота щодо покращення матеріально-технічного стану. Це в основному відбувається за рахунок місцевого бюджету, грантових програм, участь в яких нам допомагає Департамент освіти і науки Київської обласної військової адміністрації, а також завдяки батькам учнів, місцевих підприємців, волонтерів.

7 лютого 2024 року навчальні заклади громади отримали 150 комплектів одномісних парт та стільців: Зазимський ліцей «Академія успіху» – 60 шт., Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха – 50 шт., Погребський ліцей – 40 шт. Це відбулося завдяки допомозі Плахова Андрія Сергійовича, БО «Благодійний фонд «Вільці Серцем» (керівник Пономар Людмила Сергіївна), Ребікова Юрія Олександровича, Савчук Тетяни Іванівни.
Дякуємо цим добродіям за надану благодійну допомогу!

Окрім того, рішенням 71 позачергової сесії Зазимської сільської ради від 17.01.2024 року було виділено кошти на придбання інвентаря в деякі ліцеї громади. Зокрема, в Зазимський ліцей «Академія успіху» було закуплено 6 ноутбуків, 5 БФП, 3 мультимедійні комплекси, 2 екрани з проєкторами, а в Погребський ліцей – 5 інтерактивних дошок, 1 екран з проєктором та 12 комплектів парт для молодшої школи. Також найближчим часом на всіх входах до Погребського ліцею буде встановлено камери відеоспостереження з метою покращення рівня безпеки в закладі освіти.

Зазначимо, що відповідно до Бюджету Зазимської сільської територіальної громади на 2024 рік обсяг фінансування освіти запланований в розмірі 127 245,3 тис.грн., що складає понад 60% видаткової частини бюджету.

Попередній запис
Грант для ветеранів та членів їхніх сімей
Наступний запис
Оподаткування міжнародного або вітчизняного гранту (крім бюджетного гранту), виплаченого ФО – резиденту вітчизняними або іноземними організаціям
Вам також може сподобатися
Меню