Сесія – 13.07.2023

13 липня 2023 року відбулася 58 позачергова сесія Зазимської сільської ради, на якій було розглянуто 14 питань порядку денного.

На початку засідання Віталій Крупенко відзначив нагородою сільського голови члена Добровольчого формування Зазимської територіальної громади №1 Мельниченка Володимира Федоровича: «За сумлінне відношення до бойової підготовки та виконання бойових обов’язків, а також з нагоди відзначення 70-річного ювілею».

По першому питанню було ухвалено рішення «Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Зазимської сільської територіальної громади», проєкт якого оприлюднювали раніше.

В «різному» сільський голова повідомив, що за кілька тижнів заплановано розпочати капітальний ремонт дороги О100604 Пухівка-Калинівка; реалізація проєкту розрахована на два роки.

Найближчим часом буде розпочато роботи з розчищення аварійних дерев, які несуть небезпеку дорожньому руху та цілісності ліній електропередач. Окрім того запланована зустріч з представниками ДТЕК, на якій, зокрема, буде обговорюватися питання щодо підготовки електромережі на території громади до зими.

В своєму зверненні староста с.Рожни Кабиш Володимир Михайлович звернувся до депутатів та сільського голови з проханням посприяти у прискоренні ремонту в Рожнівській медичній амбулаторії. Також він зазначив, що новий сімейний лікар Шунда Марина Миколаївна має позитивні відгуки від населення. Розглядається можливість відкриття аптеки в медичній амбулаторії, де можна буде отримувати ліки згідно з програмою «Доступні ліки».

Також було обговорено найближчі плани Молодіжної ради Придесення, серед яких Молодіжний форум «Табір змін», який розпочинається 14 липня, та відзначення Дня молоді 12 серпня.

Попередній запис
Державна податкова служба інформує
Наступний запис
Cash Flow
Вам також може сподобатися
Меню