Сплачуємо ПДФО в громаді – робимо Придесення кращим

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) є найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету Зазимської сільської територіальної громади – бюджету, за рахунок якого реалізується переважна частина соціально значим проектів в Придесенні.

ПДФО сплачується за податковою адресою платника податку. Відповідно до статті 45 Податкового кодексу України, податковою адресою платника податків – фізичної особи визначається місце проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

Щоб ПДФО, яке утримується з ваших доходів, надходило до місцевого бюджету громади, в якій ви проживаєте, в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків має відображатися коректна інформація.

Детальний алгоритм дій, щоб ПДФО жителя Придесення надходило до бюджету Зазимської сільської ради

 1. Військовозобов’язаним знятися з військового обліку за минулим місцем реєстрації (якщо ви не проживали на території Броварського району);
 2. Після виконання пункту №1 військовозобов’язаним стати на військовий облік в Броварському РТЦК та СП («Броварський військкомат»), який знаходиться за адресою: м.Бровари, вул.Героїв Небесної Сотні, 1.
 3. Зареєструвати своє місце проживання в Зазимській сільській територіальній громаді, надавши відповідний перелік документів. Для цього потрібно звернутися до спеціаліста Зазимської сільської ради з питань реєстрації в своєму селі.
 4. Внести зміни до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Для цього потрібно:
  -або звернутися до Центру обслуговування платників податків Броварської ДПІ (м.Бровари, вул.Київська, 286, каб.№22);
  -або скористатися «Електронним кабінетом платника податків» (http://cabinet.tax.gov.ua) та за допомогою кваліфікованого електронного підпису подати заявку за формою №5-ДР в електронному вигляді.

Важливо!

 • Перші три пункти можна зробити онлайн за допомогою додатку «Дія» (таку можливість поки що мають тільки власники ID-паспортів).
 • Змінювати місце військового обліку потрібно для військовозобов’язаних.
 • Якщо місце вашого проживання зареєстроване в Зазимській сільській територіальній громаді, але працюєте ви НЕ на території нашої громади, то вам потрібно внести зміни до Державного реєстру. Для цього скористайтеся порадами з четвертого пункту.

Сплачуймо ПДФО там, де проживаємо. Це допомагає робити наш спільний дім кращим!

Попередній запис
Реквізити для сплати податків в 2022 році
Наступний запис
Легалізація трудових відносин
Вам також може сподобатися
Меню