Третій випуск Шкільного телебачення

Вже цілий місяць тема Шкільного телебачення активно обговорюється в нашій громаді та навіть за її межами. Адже подібними учнівськими проєктами може похвалитися не кожна школа. Що вже говорити про цілу громаду, в якій функціонує п’ять закладів середньої освіти!

Різний шкільний актив, різний підхід до роботи. Це має велике значення на кінцевий продукт проєкту. З одного боку, випуски є цікавішими та оригінальнішими, тому що кожна школа вносить свою особливість. А з іншого боку, організувати п’ять різних команд на тривалу роботу – це виклик і новий досвід. Однак це не проблема і цілі виправдовують витрачені сили та час.

Шкільне телебачення Придесення покликане:

  • об’єднати молодь громади;
  • створити нову платформу для спілкування та взаємодії серед учнів;
  • сприяти розвитку нових навичок та здібностей в учнів, навчити їх не боятися виступати на публіку, імпровізувати під час спілкування тощо.

Вашій увазі третій випуск Шкільного телебачення Придесення, з якого ми дізнаємося про плани випускників Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха, завітаємо на екскурсію в укриття Погребського ліцею, прогуляємося коридорами  Зазимського ліцею «Академія успіху» під час перерв та трішки розслабимося і посміємося разом з учнями Пухівського закладу загальної середньої освіти.

Всім приємного перегляду!

Попередній запис
Вітаємо призерів!
Наступний запис
Вічна пам’ять Рибіцькому Михайлу Валерійовичу!
Вам також може сподобатися
Меню