24 травня 2026 року відбулися щорічні клубні змагання «Турнір чотирьох стихій», організовані спортивним клубом карате «Шидай». Турнір традиційно проводиться з метою фізичного та духовного розвитку вихованців клубу, популяризації карате-до серед населення, залучення молоді до здорового способу життя та виявлення перспективних спортсменів для збірних команд.
Цьогоріч у змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів із Зазим’я, Пухівки, Погребів та Києва. Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, силу характеру та справжній спортивний дух у боротьбі за перемогу.
Особливо приємно відзначити високі результати учнів Зазимського ліцею «Академія Успіху». Турнір пройшов у дружній, теплій та спортивній атмосфері, об’єднавши дітей, батьків і тренерів навколо любові до спорту та розвитку молодого покоління.
Традиційно під час турніру були вручені кубки найкращим спортсменам клубу за підсумками участі у Чемпіонаті Києва, Чемпіонаті України та Кубку України. Цього року відзнаки отримали:
— Боклаг Єлизавета — третій дорослий розряд;
— Шашкевич Марія — перший юнацький розряд;
— Шетанков Марат — другий юнацький розряд.
Також свої перші кроки у карате-до зробили шестеро вихованців садочка «Академія Дитинства», які взяли участь у змаганнях та отримали цінний перший досвід.
Щиро дякуємо батькам за довіру, підтримку та віру в дітей. Окрема подяка керівництву Зазимського ліцею «Академія Успіху» та директорці Приліпко Оксані Григорівні за постійну підтримку розвитку спорту й дитячих ініціатив у громаді.
Тренер клубу «Шидай» — Манук Депоян.








