Виконком- 09.06.2022: збільшення вартості вивезення сміття, небезпека на воді, робота ДФТГ

9 червня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради. Було розглянуто 4 питання порядку денного.

Зокрема, про зміну тарифів на вивезення твердих побутових відходів.

Більше двох тижнів тому на сайті Зазимської сільської ради було розміщено оголошення про намір зміни тарифів на вивезення сміття ТОВ «Селтік ТБО». З метою більшої поінформованості населення, інформацію було продубльовано в соціальних мережах Придесення.
Протягом 14 днів з дня оприлюднення повідомлення, підприємство не отримало жодних зауважень та пропозицій.
Відповідно до цього, виконавчий комітет затвердив нові тарифи на вивезення твердих побутових відходів компанією «Селтік ТБО».
Таким чином, з 1 липня 2022 року вартість брендованого пакету становитиме 35 гривень (магазини роздрібної торгівлі, які знаходяться в громаді, можуть встановлювати додаткові торгові націнки).
На засіданні був присутній представник компанії, який також анонсував зміни в маршрутах руху сміттєзбирального автомобіля. Планується збільшити кількість вулиць, по яких буде проїжджати спецтехніка, та визначити місця, в яких буде збиратися сміття із сусідніх вулиць. Щодо оновленого маршруту повідомимо окремо в соціальних мережах.

Багато питань обговорили в різному.

 • Начальник Київської обласної військової адміністрації Кулеба О.В. ананосував продовження часу продажу алкоголю в Київській області. Відповідно до цього, найближчим часом можливо збільшиться час продажу алкоголю в Зазимській СТГ.
 • Потрібно більше уваги приділяти відпочинку на воді. В сусідній Великодимерській громаді вже є нещасний випадок – двоє підлітків втонули в озері. Враховуючи, що цьогоріч відпочинок на морях практично для всіх українців недоступний, очікується велика кількість бажаючих відпочити на річках, зокрема, на території нашої громади (Десна, Любичі, Кодак, Козарка та ін.).
 • Заборона на відпочинок у лісі досі актуальна. Закликаємо всіх жителів та гостей утриматися від відвідування лісу.
 • Продовжується боротьба з браконьєрами на водоймах. Після низки рейдів наших добровольців, зменшилася кількість випадків незаконного вилову риби сітками.
 • Наскільки можливо здійснюється ямковий ремонт доріг в селах громади. Це, зокрема, залежить від підтвердження рахунків казначейством.
 • За останньою інформацією з Київської обласної військової адміністрації рішення про відкриття освітніх закладів покладатиметься на засновників. Відповідно до цього, влітку в нашій громаді будуть активно працювати над тим, щоб у якомога більшій кількості шкіл та садочків було облаштовано укриття.
 • Підтримка підприємств важлива, так як робота економіки забезпечує наповнення бюджетів різних рівнів, працевлаштування людей, фінансову підтримку наших захисників.
 • Вакцинація від коронавірусу триває. Початок вторгнення відвернув нашу увагу від COVID-19, але статистика захворювання досі є невтішною.
 • Також нагадуємо, що війна триває! Тому:
  -шумні гуляння та гучна музика (особливо, російська) є не тільки порушенням громадського порядку, але й громадянського сумління;
  -варто звертати увагу на підозрілих людей та нових жителів громади;
  -потрібно дотримуватися режиму світломаскування;
  -необхідно дотримуватися комендантського часу (навіть ночівля на природі є забороненою).
  У випадку виявлення порушень повідомляти добровольче формування Зазимської ТГ.

Принагідно нагадуємо вам важливі номери телефонів:

Оперативний черговий ДФ Зазимської ТГ: 063-059-78-86
Поліцейські офіцери громади: 063-351-48-59, 068-975-86-62
Пожежне депо с.Погреби: 093-018-63-93
Пожежне депо с.Зазим’я: 04594-29-242
Пожежне депо с.Пухівка: 098-507-65-22
Пожежне депо с.Рожни: 04594-25-397
Пожежне депо с.Літки: 04594-24-341

 

Попередній запис
ДП “Вищедубечанське лісове господарство” інформує
Наступний запис
Новини з ринку праці
Вам також може сподобатися
Меню