Виконком – 30.01.2024

30 січня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради. На початку зустрічі сільський голова Віталій Крупенко передав грамоту від Броварської районної військової адміністрації головному спеціалісту Служби у справах дітей та сім’ї Зазимської сільської ради Лістровій Оксані Тарасівни «за старанність, розумну ініціативу, високу відповідальність, вірність українському народові, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня Соборності України».

Переважна більшість питань стосувалися: надання дозволу щодо вчинення деяких правочинів за участі малолітніх дітей, зняття та взяття на квартирний облік, рішень Опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, розміщення зовнішньої реклами, погодження здійснення торгівлі, благоустрою території, присвоєння поштових адрес та ін.

Окрім того, по першому питанню було схвалено звіт про виконання бюджету Зазимської сільської ради за 2023 рік, про який повідомляли раніше.

По другому питанню начальник Служби у справах дітей та сім’ї Шалєва Ірина Юріївна доповіла про результати Служби за 2023 рік. З повним тексом можна ознайомитися у звіті, презентованому Крупенком В.В. під час 69 позачергової сесії 21.12.2023 р. Надаємо короткий зміст:

  • проведено 9 засідань комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 45 питань;
  • на обліку перебуває 98 багатодітних сімей, в яких проживає 300 дітей;
  • ведеться перевірка проживання усиновлених дітей (в громаді таких 15 дітей);
  • подана одна кандидатура на присвоєння почесного звання Мати-Героїня;
  • зафіксовано та відпрацьовано 18 фактів домашнього насилля;
  • здійснено 383 виїзди до сімей, які потрапили в складні життєві обставини та ін.

По третьому питанню, яке стосувалося організації харчування учнів та вихованців дошкільних підрозділів в комунальних закладах освіти Зазимської сільської ради в ІІ семестрі 2023-2024 н.р., доповідала головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту Зазимської сільської ради Донченко Юлія Миколаївна.

На затвердження членами виконавчого комітету було представлено список дітей, які мають безкоштовне або пільгові умови харчування, відповідно до категорій: 2 дитини-сироти, 22 дитини з інвалідністю, 10 дітей позбавлених батьківського піклування, 38 дітей на інклюзивній формі навчання, 11 дітей із малозабезпечених сімей, 278 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій/АТО/ООС, 2 дітей, які відносяться до категорії, батьки яких загиблі/безвісти зниклі/в полоні, 2 дітей зі статусом ветерана війни, 80 дітей зі статусом ВПО, 52 дитини, батьки яких є учасниками ДФТГ, 193 дитини з багатодітних сімей.

В продовження цієї теми сільський голова зазначив, що однією з цьогорічних цілей є покращення якості харчування та заміна деяких приладів для приготування їжі в закладах освіти.

Також під час засідання виконавчого комітету Віталій Вікторович повідомив, що КЗ «Центр надання соціальних послуг» розпочав свою роботу і на даний час є потреба в заміщенні двох вакансій: психолога та помічника ветерана. Тому, якщо ви відповідаєте вимогам, визначеним чинним законодавством, пропонуйте свою кандидатуру.

Попередній запис
“Санич”
Наступний запис
Сесія – 30.01.2024
Вам також може сподобатися
Меню