З днем народження нас, громадо Придесення!

Рівно рік тому, 26 листопада 2020 року, відбулася перша сесія Зазимської сільської ради, яка ознаменувала народження Зазимської сільської територіальної громади у складі сіл Зазим’я, Погреби, Пухівка, Рожни, Літки, Літочки і Соболівка.

Не можна сказати, що цей рік був легким. Адже нам практично з нуля довелося створювати всю структуру управління, так як в умовах децентралізації нам передалося багато функцій, які до цього виконувалися райдержадміністрацією.

Це велика відповідальність!
Тому що тепер від наших дій залежить успіх нашої громади та її жителів.

За цей рік не всі плани вдалося реалізувати. Але й в бездіяльності нас звинуватити важко. Ми зуміли завести в громаду два проекти «Великого будівництва», зробити капітальний ремонт в кількох комунальних закладах, закрити низку проблем в деяких новоприєднаних селах, згуртувати людей навколо важливих для Придесення питаннях. Врешті-решт, за показниками 2021 року ми фінансово спроможна громада і наш бюджет вдається перевиконувати. За це я вдячний всім юридичним та фізичним особам, які справно сплачують податки.

Про всі успіхи і невдачі найближчий місяць Зазимська сільська рада та я, як сільський голова, відзвітуємося.

Дякуємо всім жителям Придесення за кредит довіри! Вірю, що по закінченню нинішньої каденції жителі Придесення будуть вдячні за пророблену роботу, а наша об’єднана громада буде сучасним, комфортним, зрозумілим та безпечним краєм, про який з гордістю говоритимуть жителі Зазимської громади та на який рівнятиметься вся Україна!

З повагою сільський голова
Віталій Крупенко

Попередній запис
Культура має значення
Наступний запис
Плюс одна заасфальтована дорога
Вам також може сподобатися
Меню