“Зазимські ластівки” потрапили до Книги рекордів України

27 березня 2024 року у селі Зазим’я починається історія ще однієї групи волонтерів – «Зазимських ластівок». Активістки займаються плетінням маскувальних сіток та «кікімор» для українських захисників.

Як говорять самі волонтерки, ініціаторкою створення групи є Лариса Барбон, яка перейняла ідею у «Пухівських павучків». Волонтерка із сусіднього села Катерина Ребрик допомагала з організацією роботи новоствореної групи.

Окрім того, «Зазимські ластівки» дякують своїм односельцям за облаштування робочого місця: Миколі Яковенку – за надані матеріали для каркасів, Василю Радченку – за виробництво каркасів для сіток і «кікімор», Олександру Ломоносу та місцевим школярам – за виготовлення рамок для плетіння каверів, Сергію Максименку – за надане приміщення.

З метою закупівлі матеріалів для плетіння сіток, «Зазимські ластівки» оголошують збори коштів, а також організовують благодійні заходи. Так, наприклад, 22 червня на території ЖК «Десна Резиденс» було влаштовано свято, під час якого зібрали понад 30 тис. грн, Волонтеркам у цьому допомагали Керуюча компанія «Десна Резиденс», «Vanilla Flowers and Coffee», «Desna Dent», Оксана Савіна, Олена Тимофєєва, Тетяна Негода, Валентина Лонська, а також військові, які передали сувеніри для проведення лотереї.

Протягом трьох місяців (з 27 березня до 27 червня) «Зазимські ластівки» сплили 2295 квадратних метри маскувальної сітки. Така віддана та сумлінна праця була неодноразово відзначена українськими воїнами. А окрім того, напередодні Дня Конституції Голова наглядової ради «Книги рекордів України» вручив «Зазимським ластівкам» диплом, який засвідчує досягнення з плетення маскувальних сіток найбільшою загальною площею. У документі вказано, що рекорд встановили: Барбон Лариса Василівна, Надич Олена Григорівна, Бакірова Наталія Миколаївна, Рижа Ольга Петрівна, Бездітко Надія Зіновіївна, Калениченко Ольга Віталіївна, Харченко Катерина Дмитрівна, Сауріна Наталія Олександрівна, Тюріна Наталія Сергіївна, Соловей Галина Павлівна, Доброштан-Толочко Катерина Павлівна, Аніщенко Лариса Олександрівна, Васільєва Лідія Михайлівна, Мячина Валентина Євгенівна, Ластівняк Крістіна Фанисівна, Любовікова Ірина Володимирівна.

Вітаємо «Зазимських ластівок» із заслуженою нагородою.

Бажаємо безмежного натхнення продовжувати виконувати цю важливу для роботу.

Закликаємо всіх небайдужих підтримувати волонтерів з нашої громади, які плетуть сітки, ремонтують автомобілів, збирають кошти на дрони та інші потреби для воїнів.

Попередній запис
Виконком – 27.06.2024
Наступний запис
Повідомлення про тимчасове обмеження руху вантажних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування державного значення в Київській області
Вам також може сподобатися
Меню