Звіт про діяльність Зазимської сільської ради за перше півріччя 2021 року

16 липня 2021 року під час засідання 16-ї позачергової сесії Зазимської сільської ради було заслухано два звіти:

Звіт сільського голови Крупенка Віталія Вікторовича про стан виконання програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Зазимської сільської територіальної громади;

звіт начальника управління фінансів Зазимської сільської ради Чиж Мар’яни Анатоліївни про виконання бюджету Зазимської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

З презентаційними матеріалами можна ознайомитися шляхом натискання на вказані звіти.

Наведемо кілька тез зі звітів:

-За перше півріччя 2021 року спостерігається перевиконання бюджету на 22,82%, що складає понад 15 млн гривень. Близько половини суми цього перевиконання планується спрямувати на першочергові соціально орієнтовані цілі.

-Найбільшим джерелом доходів місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб.

-Найбільшу частку витрат складає утримання установ та закладів освіти. При цьому значна частина коштів на освіту отримується місцевим бюджетом у вигляді міжбюджетних трансферів.

-Значну частину витрат складає вивезення сміття та ліквідація стихіних сміттєзвалищ. Це є однією з причин запровадження нової системи сміттєзбору в громаді.

-В Придесенні ведеться постійна робота, спрямована на покращення умов життя населення. Помітною подією цього року став проект “Велике Будівництво”, в рамках якого ремонтується траса Т1008, що сполучає всі села громади. Також розглядається можливість продовження ремонту цієї дороги від Пухівського дошкільного закладу до села Рожни тощо.

 

Попередній запис
«Молодиченьки плюс» на фестивалі «Україна єднає світ»
Наступний запис
“Гаряча лінія” Броварської окружної прокуратури
Вам також може сподобатися
Меню