Благодійний захід на Масницю

17 березня 2024 року в селі Зазим’я відбувся благодійний захід до свята Масниці «Колодій» на підтримку воїнів Зазимської територіальної громади.

Ініціатором заходу виступила керівник Народного аматорського ансамблю українського фольклору «Живемо» Оксана Туліка.

Захід був присвячений збереженню та поширенню народних традицій та обрядів на свято Колодія. Серед українських традицій, котрі вже відійшли в минувшину, але були продемонстровані на заході, був унікальний обряд, відомий під назвою «Волочити колодку».

Крім обрядів, лунали українські пісні у виконанні дитячого хору «Перепілочка», колективів «Спадщина», «Рута», «Живемо» та сольної виконавиці Інни Лисаківської.

Завдяки активній участі місцевих жителів та підприємців, на заході можна було скуштувати смачні вареники, млинці та пиріжки, посмакувати ароматними напоями, а також взяти участь у благодійній лотереї.

До благодійного збору доєднались також жителі села Літки, котрі передали кошти зі звітного концерту гурту «Молодиченьки+».

Зібрані гроші спрямували на потреби місцевих військових: придбання авто Юрію Мельнику та ремонт авто Богдану Башаку. Також частина коштів використали під час гуманітарної поїздки у місто Херсон.

Попередній запис
Оновлення укриття у Зазим’ї
Наступний запис
Увага! Нерест!
Вам також може сподобатися
Меню