Home Звіт СЕО до ДПТ 0,5 га (с.Зазим’я, вул.Радгоспна)

Звіт СЕО до ДПТ 0,5 га (с.Зазим’я, вул.Радгоспна)

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту  документу державного планування детального плану території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області.

На виконання вимог п. 4 ст. 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про стратегічну екологічну оцінку” з метою одержання, врахування зауважень та пропозицій громадськості в процесі громадського обговорення на офіційному веб-сайті Зазимської сільської ради Броварського району Київської області https://zotg.gov.ua розміщенно проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1)     Повну назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: “Детальний план території земельної ділянки площею 0.5 га по вул. Радгоспна 19Д в с. Зазим’я Броварського району Київської області”. Детальний план території розроблено з метою визначення планувальної організації, функціонального призначення та параметрів забудови, а також містобудівних умов та обмежень забудови території.

2)     Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області.

3)     Передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 17 квітня 2023 року до 18 травня 2023 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): згідно із Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку (далі – СЕО).

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Громадські слухання  відбудуться 18 травня 2023 року о 16:00 в приміщенні Зазимської сільської ради за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Ознайомитися з проектом містобудівної   документації та пояснювальною  запискою, надати свої зауваження і пропозиції можна у письмовій формі  в приміщенні Зазимської сільської ради Броварського району Київської області  за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6. або на сайті https://zotg.gov.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області  за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6. або на сайті https://zotg.gov.ua строком з 17 квітня 2023 року до 18 травня 2023 р.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Зазимська сільська рада Броварського району Київської області  за адресою: 07415, Київська область, Броварський район, с. Зазим’я, вул. Широка буд. 6.

4)       Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: не потребує.

Звіт про СЕО Зазим’я, Радгоспна

ЗВІТ СЕО оголошення_Зазим’я, Радгоспна

Дата

Тра 18 2023
Expired!
Меню