Мережа бюветів збільшується

Як ми писали раніше, Зазимською сільською радою здійснюється активна робота по забезпеченню населення громади якісною питною водою. На даний час працюють бювети в трьох селах:

  • в Погребах (біля центрального стадіону) 17 вересня завершено роботи по реконструкції системи – замінили труби для очистки води.
  • в Зазим’ї (на розі вулиць Залізнична і Київська) ще більше тижня тому запустили в роботу бювет. Воду в ньому вже можна брати. Але особливість цього бювету в тому, що насос знаходиться майже за 40 метрів від колонки. Тому після різкого натискання на важіль потрібно почекати біля 30 секунди поки піде вода. Працює колонка, яка далі від лісу.
  • в Пухівці (на розі вулиць Набережна і Центральна) теж запрацював бювет, в якому встановлено сучасну фільтраційну систему води. Аналіз показав високу якість води (див.фото нижче).
  • до кінця вересня буде запущено в роботу бювет в с.Рожни.

Окрім цього, останнім часом в громаді здійснено низку інших сантехнічних та пов’язаних з водопостачанням робіт.
В Рожнівську медамбулаторію проведено воду та встановлено бойлер. Тепер в кабінетах сімейного лікаря і фельдшера є тепла і холодна вода. Раніше в закладі води не було.
Також в будівлі футбольної бази в с.Погреби встановлено нові унітази та замінено змішувачі в душі і вмивальниках.

Зазимська сільська рада дякує Гузенку Володимиру Вікторовичу за сумлінне виконання робіт по забезпеченню населення якісною питною водою.

Попередній запис
Про ситуацію з COVID-19 в Придесенні
Наступний запис
Спільними зусиллям працюємо для Придесення
Вам також може сподобатися
Меню