Новий етап Panianka Fitness

Вже кілька років в нашій громаді, а саме в с.Погреби, проходять фітнес-тренування для жінок під назвою Panianka Fitness. Незмінним керівником колективу є Петрусенко Анна. Це не прості заняття спортом в визначений час у визначеному місці. Panianka Fitness представляють собою цілу філософію, яку поділяють біля п’ятдесяти дівчат і жінок широкого вікового діапазону. Їхня робота складається не тільки з тренувань, а й з марафонів здорового харчування, волонтерства, тренінгів, проведення заходів для молоді і дітей тощо.

Цьогоріч панянки вирішили спробувати щось нове. І тому напередодні Івана Купала, заручившись допомогою хореографа Момот Лідії, поставили тематичний танець. А щоб це дійство запам’яталося надовше, то вирішили зняти відео самого танцювального процесу. Відеозйомку розпочали о 4 годині ранку на березі Десни в с.Зазим’я. Під промінням світанкового сонця розпочалися зйомки танцю. Оператор Кусков Володимир використовував в роботі, окрім звичайної відеокамери, також квадрокоптер. Біля 40 дублів було зроблено, поки весь необхідний матеріал не відзняли.

По закінченню роботи над монтажем відео було вирішено презентувати кліп в зоні відпочинку Кодак в с.Погреби.

Трохи більше, ніж три хвилини відео, глядачі дивился на одному диханні. Кліп – красивий і душевний. Мабуть, й не дивно, що відео має назву “Квітка-душа”, що вже в назві передає спокій і легкість емоцій, які викликає сам кліп.

Бажаємо всім приємного перегляду! А панянкам – іти вперед і відкривати нові для себе горизонти!

Попередній запис
Відеопрезентація громади на обласному святі
Наступний запис
1033 роки тому
Вам також може сподобатися
Меню