Перші кроки до тероборони

Питання територіальної оборони вже не один рік обговорюється в нашій державі. Враховуючи військово-політичну ситуацію в Україні та постійну провокаційну діяльність агресора біля кордонів, формування дієвої територіальної оборони є вкрай важливо, адже перед нею ставиться низка задач на випадок війни:

  • оборона важливих стратегічних об’єктів та державних установ;
  • посилення охорони державного кордону;
  • забезпечення безпеки території (в т.ч. зі встановленням блокпостів на в’їздах і виїздах громади);
  • участь в боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами та ін.

Закон України “Про основи національного супротиву”, який вступає в дію з 01 січня 2022 року, передбачає створення ефективних Сил територіальної оборони.

З метою обговорення питання участі Придесення в процесі формування батальйону територіальної оборони в межах Броварського району, 27 грудня 2021 року в Рожнівському будинку культури зібралося біля ста людей: працівники Зазимської сільської ради, представники Броварського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, участники бойових дій та інші люди, яким цікаве питання безпеки громади та захист України.

Основні тези зустрічі:

  • тимчасове місце дислокації батальйону буде знаходитися в Баришівській громаді, однак розглядається можливість його постійного розташування в Зазимській СТГ;
  • формування взводу територіальної оборони у складі батальйону з представників Придесення є можливим;
  • з метою формування взводу Придесення, до 31 січня буде обговорено організаційні моменти з потенційним командиром взводу та зібрано попередній список бажаючих вступити до взводу;
  • план роботи та тренувань взводу буде опрацьовуватися спільно з батальйоном після формування підрозділу тероборони з представників Зазимської СТГ.

Якщо вам цікаве питання вступу до взводу територіальної оборони, звертайтеся за детальною інформацією до:
Кондратенко Віталій Георгійович (063-615-93-64), Кривобок Павло Вікторович (093-630-92-31), Баришполець Андрій Андрійович (099-132-65-55).

Нагадуємо, що до 31.12.2021 року формуємо попередній список бажаючих долучитися до взводу територіальної оборони. Більш детальна інформація за вищевказаними номерами телефонів.

 

 

 

Попередній запис
Молодь планує 2022 рік
Наступний запис
Потрібно укласти медичні декларації заново!
Вам також може сподобатися
Меню