Погребське НВО стає ще кращим

В Погребському НВО підготовку до нового навчального року розпочали відразу після закінчення попереднього. Вже в червні косметичні ремонти було закінчено в навчальних класах. Зараз залишається лише провести вологе прибирання в кабінетах.

Ремонт на коридорах теж знаходиться на завершальній стадії. Працівники закладу власними силами здійснюють біління та фарбування стін. До речі, настінні картини, які намалював відомий погребський художник Левко Воєдило зараз реставруються його родиною – дружиною Аллою Деменко та донькою Мирославою. Цим малюнкам більше 20 років і вони вже давно стали невід’ємною частинкою обличчя школи.

Активно ремонтується інклюзивний клас та встановлюються витяжки в спортзалі. Роботи повинні закінчитися до кінця серпня.

Комплектуються меблями кабінети, в яких розташовуватимуться два перших клас. В одному з кабінетів буде встанолено нову мультимедійну дошку.

Найближчим тижнями розпочнеться будівництво нового паркану школи зі сторони вулиці Шевченка.

Поступово очищаються підвали будівлі. У вивільнених приміщеннях планується облаштувати кабінет трудового навчання та тир.

За кілька днів повинні розпочатися роботи з утеплення фасаду школи. Очікується, що 15-сантиметрова товщина мінеральної вати дозволить не тільки зробити перебування учнів в школі комфортнішим, але й допоможе зекономити на опаленні будівлі в зимовий час.

 

Попередній запис
Нарада зі старостами Придесення
Наступний запис
Відпочиваємо цікаво, корисно, змістовно
Вам також може сподобатися
Меню