Нарада зі старостами Придесення

10 серпня 2021 року в с.Погреби в адмінприміщенні Зазимської сільської ради відбулася нарада сільського голови зі старостами громади, на якій також були присутні секретар сільської ради Бондаренко О. та керуюча справами Лисянська О.

Для обговорення кожного з блоків запитань були запрошені начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Н., спеціаліст (інспектор) з благоустрою Кондратенко В., представник ТОВ “Селтік ТБО” Галицький О., директор КЗ “Центр культури, дозвілля та спорту” Зазимської сільської ради Кожушко В. та її заступник Іллєнко І.

Обговорювалися наступні питання.

Благоустрій. Нова система сміттєзбору в громаді працює, але виникає ряд проблемних питань. Одною з них є утворення стихійних сміттєзвалищ. В цьому напрямку були визначені кроки для вирішення. Також Кондратенко В. поділився кількома відео, на яких зафіксовано порушників (посилання на відео).
Галицький О. розповів, що мережа магазинів, де можна придбати брендовані пакети, розширюється. Найближчими днями в представництвах компанії (с.Рожни і с.Погреби) можна буде купити пакети скориставшись платіжним терміналом.
Сільський голова Крупенко В. розповів, що через кілька днів пункт прийому сміття в с.Погреби розпочне свою роботу. В серпні почнеться будівництво ще щонайменше одного такого пункту в іншому селі громади.
Також сільський голова поставив задачу за кілька тижнів максимально ліквідувати незаконно встановлену рекламу на території громади. Нагадуємо, що в Придесенні діє регуляторний акт щодо розміщення зовнішньої реклами на території наших сіл.

Освіта. Щиголь Н. розповіла про хід підготовки закладів освіти до нового навчального року. Деякі школи та садки закінчують ремонтні роботи та готові до Першого дзвоника, який цьогоріч планується традиційно 1 вересня. Зазимський дитячий садок “Академія дитинства” вже відкрив двері для своїх вихованці.
Також було зазначено, що певні ремонтні роботи в закладах освіти закінчаться вже під час навчання. Наприклад, заміна паркану в літківському садочку “Сонячний” та утеплення Погребського НВО.
Орієнтовно через два-три місяці має закінчитися ремонт в кількох кабінетах приміщення Пухівської медамбулаторії, куди буде перенесено адмінприміщення
Зазимської сільської ради. При цьому нинішня будівля сільської ради буде переобладнана під гуртожиток для працівників соціальної сфери.

Вакцинація. Щеплення жителів Придесення від коронавірусу в громаді йде хорошими темпами, за що, як організатору, варто подякувати місцевому депутату Гриньку Є. За останні два тижні провакциновано більше 700 людей. На цьому тижні заплановано вакцинацію в чотирьох селах. На даний момент Зазимська сільська територіальна громада є одним з лідерів за темпами вакцинації в Броварському районі – в нас щеплено більше 20% жителів.

День громади. Свято відбудеться 24 серпня в заміському клубі “Авантюрист”, що знаходиться відразу за Пухівкою в с.Рожни (вул.Пухівська, 1). Кожушко В. розповіла про хід підготовки до свята та разом з усіма учасниками зустрічі обговорила деякі моменти святкування. За кілька днів по селах на дошках оголошень буде розміщено афіші про проведення заходу із зазначенням програми свята. Цю ж інформацію будемо поширювати в інтернет-ресурсах. Планується, що свято розпочнеться з 12:00 – в цей час почнуть діяти локації розваг та фудкорти. Урочиста частина запланована на 15:00. Вона плавно перейде в концертну програму. А із заходом сонця на нас чекатимуть вогняне шоу, салют та дискотека.
Обговорюється питання підвозу людей на свято автобусами. Про це детально будемо повідомляти пізніше.
Сподіваємося, що це свято дозволить нам познайомитися один з одним, щоб краще розуміти один одного і працювати злагоджено на благо громади разом.

Попередній запис
Зазимське НВО – одне з найбільших в громаді
Наступний запис
Погребське НВО стає ще кращим
Вам також може сподобатися
Меню