П’ятнадцятиріччя садочку

В книзі історії села Погреби «Перлина Придесення» є такі слова:

«В середині ХХ століття дитячий садок знаходився на вулиці Шевченка приблизно там, де зараз садиби Грабовців і Лобунців (садиби № 14-16). Потім дитячий садок розмістили в одноповерховій будівлі без фундаменту, яка спочатку планувалася як майстерні, а потім там розмістили шкільні класи (до 1969 року). Коли відкрили в 2008 році новий дитячий садок-ясла «Лісова пісня», то спочатку його директором була Негода (Мельник) Оксана Михайлівна, а потім цю посаду обійняла Кривобок (Строкач) Наталія Володимирівна».

Історія дошкільної освіти Погребів є, можливо, не така драматична як шкільної, але не менш цікавою. Варто зауважити, що близько десяти років в селі взагалі не було садочка.

Вигляд села почав суттєво змінюватися після 2006 року. Серед величезної кількості соціально важливих проєктів було реалізовано, безсумнівно, найважливіший – в 2008 році відкрито дитячий садок-ясла «Лісова пісня». Заклад було збудовано завдяки спільним зусиллям Погребської сільської ради в особі тодішнього сільського голови Бруєнка Миколи Івановича і депутатського корпусу та місцевої підприємниці Суско Євгенії Володимирівни.

З нагоди 15-ї річниці від дня відкриття, у закладі відбувся святковий захід, наповнений виступами вихованців, нагородженнями працівників садочку та вітальними словами. Свято відвідали керівництво громади та депутати Погребської сільської ради 5 скликання (2006-2010 рр.).

Керівник Погребського ліцею Ярошинський Петро Іванович зазначив, що випускники цього садочка вже не перший рік є випускниками ліцею. Керівниця «Лісової пісні» Кривобок Наталія Володимирівна при цьому доповнила, що за 15 років перші класи ліцею поповнили 423 випускника садочку.

Садочок «Лісова пісня» постійно розвивається та модернізується. В цьому заслуга працівників закладу, батьків вихованців, керівництва громади, місцевих депутатів та підприємців.

Дякуємо всім, хто береже дошкільний заклад та робить його кращим.

Вітаємо «Лісову пісню» з днем народження!

Попередній запис
До уваги призовників та військовозобов’язаних, які досягли 27 років
Наступний запис
Користуйтесь можливістю змінити своє професійне життя!
Вам також може сподобатися
Меню