Сесія – 06.06.2024

6 червня 2024 року відбулося засідання 80 позачергової сесії Зазимської сільської ради.

Цій зустрічі передувала визначна подія. Літківській медичній амбулаторії було передано автомобіль сімейної медицини. Таким чином, на сьогодні кожна медична амбулаторія громади має новенький спецтранспорт. Як зазначили керівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Кудрявцева та сільський голова Віталій Крупенко, цей автомобіль може використовуватися не лише для вирішення питань охорони здоров’я, але й у сфері соціального захисту.

На початку сесії сільський голова вручив подяки місцевим підприємцям Вовченку Роману та Шпигу Олександру.

Віталій Вікторович відзначив великий внесок Олександра Федоровича у підтримку спорту в громаді та комунального підприємства «Добробут». Нагадаємо, що нещодавно за безпосереднього сприяння підприємця було покращено дорожнє покриття не лише у наших селах (Погреби, Пухівка, Рожни), але й на столичній вулиці Пухівська при виїзді з громади. Зараз за фінансування Олександра Шпига відбувається будівництво спортивного майданчика у погребському парку на Майдані.

Щодо порядку денного, то найбільш важливі питання стосувалися підтримки Сил оборони України. Зокрема, було виділено кошти для фінансування потреб 136 батальйону територіальної оборони.

Також Віталій Крупенко повідомив наступне:

  • у зв’язку з дефіцитом електроенергії потрібно бути готовим, що надалі ситуація ставатиме гіршою;
  • відкритою залишається проблема зі стихійним сміттєзвалищем у Рожнах; на днях група швидкого реагування Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 затримали зловмисника, який з вантажівки планував тут висипати сміття;
  • роботи з будівництва бювету у Літках ведуться, тому є сподівання, що скоро об’єкт буде відкрито.

Варто зазначити, що по дорозі на сесію у Літки сільський голова Віталій Крупенко дав інтерв’ю, у якому приділив увагу вище зазначеним та іншим питанням.

 

Попередній запис
Зазимець на Олімпіаді
Наступний запис
ГО “Центр підтримки та захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб” повідомляє
Вам також може сподобатися
Меню