СК “Патріот” везе нагороди з чемпіонату області з боксу

Одним з помітних боксерських клубів Київської області є СК “Патріот”. Зали, в яких займаються спортсмени, знаходяться у селі Зазим’я та у місті Бровари. За свою історію СК “Патріот” виховав багато талановитих боксерів, які встигли голосно заявити про себе не лише на внутрішній арені, але й на міжнародній. Одним з останніх значних досягнень є участь у чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження, на якому жителька села Зазим’я та вихованка СК “Патріот” Дар’я Сергієнко завоювала срібну нагороду.

В січні в броварському залі СК “Патріот” відбулося кілька бойових практик. Спочатку 13 січня у місто Бровари завітали спортсмени Бориспільської школи боксу. Гостями свята були імениті в Україні та світі боксери Сергій Дзінзірук (чемпіон світу за версією WBO) та Віктор Постол (чемпіон світу за версією WBC).

Вже за два тижні СК “Патріот” приймав гостей з міста Переяслав. Юні боксери мали не тільки познайомитися зі своїми однолітками, але й провести кілька спарингів, отримавши неоціненний досвід.

Наприкінці січня вихованці спортивного клубу “Патріот” вирушили на навчально-тренувальний збір у Коломию, що на Івано-Франківщині. Окрім них, досвід та знання, які необхідні для нових перемог, здобували представники інших боксерських шкіл Київської області.

За кілька днів після повернення з навчально-тренувальних зборів вихованці СК “Патріот” взяли участь у двох регіональних змаганнях.

З 8 по 10 лютого 2024 року у місті Бровари відбувався чемпіонат Київської області з боксу серед хлопців та дівчат 2010-2011 років народження, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України І. Г. Корольова. Захід зібрав 150 учасників зі всіх куточків Київщини.

Змагання проходили в славному залі боксу Броварського училища фізкультури, де Ігор Корольов зародив відділення боксу та виховав плеяду іменитих боксерів.

СК “Патріот” був представлений 14 спортсменами, які вибороли вісім медалей різного ґатунку:

“золото”: Марк Фаніян, Андрій Богданович, Олександр Харченко;

“срібло”: Ярослав Розгон, Роман Дідушко;

“бронза”: Артур Кабанець, Денис Сидоренко, Матвій Мороз.

З 15 по 17 лютого 2024 року у місті Бориспіль відбувся чемпіонат Київської області з боксу серед юніорок та юніорів 2008-2009 років народження, присвячений пам’яті героя України Валерія Гудзя та усіх загиблих. Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів.

Вихованці СК “Патріот” вибороли сім нагород:

“золото”: Анастасія Тюріна, Євангеліна Петрук, Дар’я Сергієнко (с. Зазим’я);

“срібло”: Назар Степанченко (с. Зазим’я), Анжела Іщенко (с. Зазим’я);

“бронза”: Михайло Розлач (с. Зазим’я), Назар Шамота (с. Погреби).

Також дві медалі завоювали двоє вихованців СК “Патріот”, представники села Зазим’я, які навчаються у Броварському спортивному коледжі: Назар Сергієнко (“золото”) та Давид Логінов (“бронза”).

За результатами цього чемпіонат буде сформована команда, яка представлятиме Київську обласну федерацію боксу на чемпіонаті України, який відбудеться з 11 березня у місті Вінниця.

Варто зауважити, що розвитку боксу в регіоні активно підтримує Київська обласна федерація боксу на чолі з Юліаном Москаленком.

Тренерами Спортивного клубу “Патріот” є Заслужений тренер України Сергій Тюрін та Олександр Череп.

На зображенні може бути: 7 людей, батут та текстНа зображенні може бути: 10 людей та текст

Попередній запис
ФК “Десна” виходить на перше місце в чемпіонаті
Наступний запис
Сесія – 22.02.2024
Вам також може сподобатися
Меню