Територіальна оборона-2022: визначені головні організаційні плани

15 січня 2022 року на базі спортивно-стрілецького корпусу «Булат», що на території Калинівської громади, відбулося перше у новому році робоче засідання Оперативного Штабу батальйону територіальної оборони Броварського району.

Головними темами робочої зустрічі стали питання реалізації на території Броварського району Закону України «Про основи національного спротиву» та щодо змін до Закону України «Про чисельність Збройних Сил України» та затвердження Кабінетом Міністрів типового положення про зони територіальної оборони в Україні.

Було визначено, що одним із центрів навчання та підготовки особового складу батальйону стане ССК «Булат». Також визначено низку організаційних процесів, які необхідно виконати до початку функціонування батальйону територіальної оборони на постійній основі. Передбачається, що у ньому буде визначена стала кількість бійців на контрактних умовах. Стартовим днем визначено 29 січня 2022 року. Тоді ж розпочнуться тренувальні цикли для штатних військових і для резервістів.

Більше про зустріч читайте в статті.

Джерело: сайт Броварської райдержадміністрації

Попередній запис
Легалізація трудових відносин
Наступний запис
До відома внутрішньо переміщених осіб
Вам також може сподобатися
Меню