Вічна пам’ять Милому Валерію Юрійовичу!

Війна триває і безжально забирає від нас патріотів Батьківщини.
В нашій громаді чергова втрата. В боях за Україну загинув Милий Валерій Юрійович, життя якого тісно пов’язане з селом Пухівка.
Валерій Юрійович народився в м.Бровари 16 березня 1971 року. В Пухівській школі навчалися його сестри, в селі на польовому стані працював його брат. В Пухівці живе його мама.
Строкову службу Валерій Милий проходив у Військово-морських силах. В мирний час працював зварювальником.
Однак повномасштабне вторгнення кардинально змінило його рід діяльності, як і тисяч інших українських захисників та захисниць. Спочатку він долучився до територіальної оборони, та вже згодом вступив до лав Збройних сил України на посаду стрільця 3 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А4046.
10 жовтня 2023 року Валерій Юрійович загинув в результаті виконання бойового завдання з евакуації тіла внаслідок мінометного обстрілу противника в районі селища Ямпіль Донецької області.
Поховання Героя відбулося 17 жовтня 2023 року в с.Пухівка.
Вздовж всього маршруту руху колони з загиблим в селах Зазим’я та Пухівка утворився “живий коридор”, до якого долучилися жителі громади, учні, друзі Валерія та гості Придесення, які віддали шану Герою за його подвиг.
У воїна залишилося двоє синів – Іван та Павло.

Вічна пам’ять Герою!

Попередній запис
Дотримання законодавства щодо застосування РРО/ПРРО: сумлінність підприємців
Наступний запис
Виконком – 17.10.2023
Вам також може сподобатися
Меню