Відновлення навчання в Пухівці

Вчора, 23 січня, розпочався повноцінний очний навчальний процес в усіх закладах освіти нашого Придесення. Після зимових канікул повернулися за парти літківські, рожнівські, зазимські та погребські школярі. Дочекалися і пухівські учні відновлення навчання в стінах рідної школи, адже завершено основні ремонтні роботи укриття в с.Пухівка.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив сільський голова Крупенко Віталій Вікторович:

“Сьогодні відвідав кілька уроків в Пухівському ліцеї. Вперше майже за 11 місяців, школа ожила: під час перерв на коридорах чути дитячий галас, а під час уроків в класах помітно радісні обличчя дітей, які нарешті змогли зустріти своїх однокласників та улюблених учителів. Заглянув також і до дитячого садочку «Десняночка». В цей час наші маленькі жителі громади солодко спали та бачили, сподіваюся, мирні і щасливі сни. Однак раптом пролунав сигнал повітряної тривоги, який розбудив вихованців садочка та змусив діток і їх старших друзів зі школи швидко переміщатися в укриття.
Добре, що нарешті укриття в Пухівці є! Добре, що нарешті учні повернулися до школи, дошкільнята – до садочка, а їхні батьки тепер менше хвилюються за безпеку дітей під час повітряної тривоги.
Ремонтні роботи укриття розпочалися на початку жовтня 2022 року і тривали майже чотири місяці. На реалізацію цього проекту було витрачено понад 1,5 млн грн з місцевого бюджету. В нинішній складний час це значна сума!
Я дякую всім підприємцям Придесення, які сумлінно сплачують податки та наповнюють бюджет громади! Саме завдяки вашій діяльності та вашій податковій дисципліні в нас є змога реалізовувати такі важливі соціальні проекти як, наприклад, це укриття в с.Пухівка.
Важлива підтримка кожного підприємця, який веде свій бізнес в громаді та своєчасно сплачує податки до місцевого бюджету!
Окремо хочу відзначити старосту с.Пухівка Писаренко Анастасію Григорівну, яка проявила ініціативу, запропонувала підвал адмінприміщення під укриття та тримала руку на пульсі протягом всього ремонту.
Варто сказати, що навіть у мирний час приміщення буде корисним для громади. Крім великого залу, є дві туалетні кімнати, дві душові, роздягальні. Тобто укриття можна використовувати як місце для проведення спортивних занять та навіть культурних заходів. Вже зараз обговорюється питання початку проведення тренувань з боксу та з фітнесу в приміщенні пухівського укриття.
Дякую всім причетним за реалізацію цього соціально важливого для громади проекту!
Разом до Перемоги!
Разом до відбудови України!
Разом до розвитку Придесення!”

Попередній запис
Кубок В.С. Медведя
Наступний запис
Льодовий затор на Десні
Вам також може сподобатися
Меню