Вітаємо вчителів та працівників закладів освіти Придесення

В першу неділю жовтня ми святкуємо День вчителя, вітаючи людей, які обрали одну з найважчих та найпотрібніших для нашого суспільства професій.

На сторінках в соціальних мережах працівників освітніх закладів громади привітали сільський голова Крупенко Віталій Вікторович та начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Щиголь Наталія Миколаївна.

“В цей чудовий осінній день щиро вітаю освітян нашої громади з професійним святом.
Останні три роки для нас всіх є досить непростими. Спочатку пандемія коронавірусу, а цьогоріч війна внесли зміни у наше життя. Але з цими випробуваннями ви справляєтеся гідно. Це і пошук ресурсів і методів для надання якісних освітніх послуг, і активна участь в допомозі нашим місцевим оборонцям – готували їсти, доставляли гуманітарну допомогу, надавали допомогу евакуйованим громадянам. За що я вам безмежно вдячний.
21 березня ми змогли відновити навчальний процес, коли ще в сусідній громаді були окупанти. Багато хто з вас тоді продовжили виконувати свої громадянські обов’язки, поєднуючи їх з віддаленим наданням освітніх послуг.
Нині пріоритетним завданням сільської ради є – до кінця року відновити очне навчання в усіх закладах освіти Придесення. З цією метою ми виділяємо значні суми коштів з місцевого бюджету та облаштовуємо укриття для учнів та вихованців.
Дякую депутатам, які підтримують наші ініціативи щодо створення безпечних умов для наших дітей та вчителів.
Час показав, що створення в громаді управління освіти – це був правильний крок. Команда на чолі з начальником Щиголь Наталією Миколаївною є ефективною та дієвою.
Дякую Вам, вчителі та вихователі, за вашу плідну працю і сумлінне ставлення до своїх професійних обов’язків. В цьому році багато наших випускників отримали максимальні бали з мультипредметного тесту, багато учнів посідали призові місця на обласних етапах з олімпіад та конкурсу робіт з МАН. В цьому, безпосередньо, є і ваша заслуга. Приємно відзначити, що результатом нашої спільної праці та ефективного вкладення коштів в розвиток освіти в громаді є досягнення наших випускників.
Дякую вам за те, що ви виконуєте головне призначення вчителя – виховати з дітей хороших людей, справжніх патріотів.
Отож, з нагоди Дня вчителя вітаю всіх працівників закладів загальної середньої освіти Зазимської сільської ради! Дякую за терпіння, за працьовитість і сумлінне ставлення до роботи. Ціную кожного з вас.
Хай робота приносить вам лише приємні емоції. Хай учні дарують вам усмішки і незабутні моменти; хай радують вас своїми успіхами і перемогами. Хай ваші родини ніколи не покидає міцне здоров’я, достаток та щира любов!
З нагоди Дня вчителя та Дня дошкілля всі працівники наших закладів освіти будуть премійовані.
Хай Перемога і мир нарешті прийдуть в нашу багатостраждальну, але ніколи і ніким нескорену Україну! За що ми безмежно вдячні Збройним Силам України!
Дякую вам, захисники і захисниці! Завдяки вам ми можемо розвивати нашу громаду та навчати наших дітей!” – привітав Віталій Вікторович.

Напередодні освітяни Придесення взяли участь в вітальних заходах від Київської обласної державної адміністрації та Броварської районної державної адміністрації з нагоди святкування, які відбулися в м.Бровари.

Подякою Броварської районної державної адміністрації та Броварської районної ради відзначили: начальника управління ОКМС Щиголь Наталію Миколаївну та працівників і вчителів закладів освіти громади: Ігнатенко Галину Миколаївну (Погребський ліцей), Хоменко Наталію Олександрівну (Рожнівська філія Пухівського ЗЗСО), Тимошевську Ірину Дмитрівну (Пухівський ЗЗСО), Мироновську Галину Вадимівну (Зазимський ліцей “Академія успіху”), Омельчук Світлану Олександрівну (дошкільний підрозділ “Сонячний” Літківського ліцею ім. М.П. Стельмаха).

На засіданні виконавчого комітету Зазимської сільської ради Віталій Крупенко нагородив подяками від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації: Пустовалова Івана Вікторовича (Зазимський ліцей “Академія успіху”), Бєляєву Ганну Миколаївну (Рожнівська філія Пухівського ЗЗСО), Бахіну Оксану Олександрівну (Пухівський ЗЗСО), Микал Надію Костянтинівну (Пухівський ЗЗСО), Ляшенко Людмилу Анатоліївну (Погребський ліцей), Чиж Тетяну Віталіївну (Погребський ліцей).

Також керівник Пухівського закладу загальної середньої освіти Гриценко Ірина Іванівна була нагороджена подякою Міністерства освіти і науки України.

Попередній запис
Громадські слухання ДПТ ділянки обмеженої р.Кодак
Наступний запис
Виконком – 29.09.2022
Вам також може сподобатися
Меню