Зі Святом, Соборна Україно!

Український календар наповнений великою кількістю свят та пам’ятних дат – релігійні, народно-обрядові, державні та ін. Одним з найвизначніших державних свят є День Соборності України – як згадка про той визначний історичний момент 1919 року, коли дві частини України проголосили Акт Злуки. На жаль, не довго цей документ мав силу – нашу державу майже на 70 років поглинула радянська влада, яка весь час намагалася стерти з пам’яті українців їхню історію, їхніх героїв, їхню унікальну ідентичність.

Ми вистояли. І наше пробудження від пропагандистського кремлівського сну триває досі. Приємно, що в освітніх закладах підтримують виховання свідомих громадян України, організовуючи тематичні виховні години до кожної значимої для нашої держави події.

І 103 річниця проголошення Акту Злуки ЗУНР і УНР не стала виключенням.

В Зазимському НВО пройшов концерт приурочений пам’ятній даті, а також було побудовано живий ланцюг єднання.

Оригінальний флешмоб пройшов в Пухівському ЗЗСО, який ще раз нагадав нам всім: неважливо звідки кожен з нас – із Закарпаття, Одеси, Донецька, Києва, – ми всі є українцями і наша сила в єдності.

В Рожнівській філії відбулася виховна година: “В єдності сила!”

Не обмежували себе у фантазіях учні Літківського НВО ім. М.П. Стельмаха, які до свята малювали тематичні малюнки та креативили під час дизайну вітальних листівок.

Також напередодні в Погребському НВО та Пухівському ЗЗСО пройшли уроки зі стрільби.

Зі святом, Україно!

Вивчаймо нашу історію! Пам’ятаймо НАШИХ героїв! Це не тільки відновлює історичну справедливість, але й є запорукою зміцнення обороноздатності України та спокою наших сімей.

І пам’ятайте, що перший удар ворога іде в інформаційній площині, а вже потім підтягується регулярна армія.

Попередній запис
Перша сесія 2022 року
Наступний запис
Паспортні послуги на Гіді з державних послуг
Вам також може сподобатися
Меню