Перша сесія 2022 року

20 січня відбулася перша в цьому році сесія Зазимської сільської ради. Порядок денний був великим. Окрім цього, було обговорено значну кількість питань в «Різному».

Сесія розпочалася з привітання з днем народження депутата Бойка А.О. та керуючої справами Лисянської О.В. Також наприкінці засідання привітали з днем народження ще одного депутат – Ячник Н.Д. Їхні дні народження були напередодні.

Після привітання Бойко Андрій Олександрович виступив перед присутніми, поділившись результатами своїх спостережень щодо відношення дітей до освіти та дозвілля. Він наголосив, що потрібно більше уваги приділяти позашкіллю молоді.

Перед відкриттям сесії сільський голова відзначив жителя громади Стрельченка Євгена Володимировича (див.фото на обкладниці) за значний внесок в ліквідацію наслідків сильних поривів вітру, що були напередодні в громаді.

Під час засідання обговорили святкування Водохреща в Придесенні. Зокрема, організацію купань в селах Погреби, Зазим’я та Рожни.

Новий рік вже встиг подарувати нам хороші новини:

  • на Старий Новий рік в громаді пройшов аукціон з продажу земельної ділянки в розмірі 8 га. Стартова ціна складала трохи більше 8 млн грн. В результаті торгів кінцева вартість склала 15 млн грн;
  • з 1 січня розпочався прийом проектів до Громадського бюджету громади, в якому можуть взяти участь жителі Придесення.

Депутат Гринько Є.В. розповів по нинішній стан медицини в Зазимській СТГ:

  • після отримання всіх необхідних дозвільних документів комунальним закладом «Центр медико-санітарної допомоги» можна буде зробити бустерну дозу вакцини від коронавірусу в усіх медамбулаторіях громади (Погреби, Зазим’я, Пухівка, Рожни, Літки);
  • також після отримання Центром ліцензії від вищих органів в сфері охорони здоров’я розпочнеться переукладнання медичних декларацій із сімейними лікарями.

Начальник управління фінансів Зазимської сільської ради відзвітувала про виконання місцевого бюджету в 2021 році.
Зі звітом можна ознайомитися в презентації.

Презентація звіту про виконання бюджету Зазимської СТГ за 2021р.

Попередній запис
Конкурс “Туристичні магніти Придесення”
Наступний запис
Зі Святом, Соборна Україно!
Вам також може сподобатися
Меню