День волонтера – 2024

5 грудня ми святкуємо Міжнародний день волонтера.

В умовах великої війни слово «волонтер» набуло ще більш вагомого значення в українському суспільстві.

Ми переконані, що зараз, коли російські окупанти намагаються стерти з лиця землі нас і нашу державу, ми маємо лише два варіанти: або бути у війську, або допомагати війську.

Символічно, що напередодні Дня Збройних сил України ми відзначаємо День волонтера.

Підтримка народу, яку акумулюють волонтери та передають захисникам, є важливою складовою забезпечення українських воїнів. Це також сприяє згуртованості людей, нагадує кожному, що війна триває і що Перемога значною мірою залежить від нашої єдності!

5 липня 2024 року під час засідання сесії сільський голова відзначив волонтерів нашої громади.

Вас було багато. Але ми знаємо, що вас у Придесенні ще більше. Кожного жителя громади, який організовує збори, донатить, готує смаколики на фронт, ремонтує автівки, проводить навчання з національного спротиву, здійснює поїздки до військових теж можна вважати волонтером. Бо в межах своїх можливостей і сил робить внесок у Перемогу.

Віталій Крупенко у своєму привітання на особистій фейсбук-сторінці зазначив наступне:

«Шановні волонтери Зазимської сільської територіальної громади!
Я вдячний кожному з вас за допомогу нашим воїнам та людям, які опинилися в складних життєвих обставинах у звʼязку з війною.
Ваша діяльність – це складна робота, яку не завжди розуміють і яка не завжди приносить бажані результати. Але ви не зупиняєтеся. Ви вмикаєте на повну свою креативність, задіюєте організаційні та лідерські якості, залучаєтеся допомогою друзів з інших держав. І все для того, щоб якомога швидше і ефективніше закрити ту чи іншу потребу військових.
Вітаю всіх причетних з Днем волонтера!
Дякую кожному з вас!
І сподіваюся, що наша дружня волонтерська родина Придесення буде лише збільшуватися та нарощуватиме обʼєми своєї діяльності та допомоги українським титанам.
Лише в єдності ми можемо здолати російських нелюдів!»

В якості подарунку для присутніх волонтерів та військових учні Зазимського ліцею «Академія успіху» (класний керівник Євген Гринько) приготували чудовий виступ з піснями та декламуванням віршів.

Повне відео відзначень можна побачити на відео.

За фото дякуємо Віктору Маковському (Viktor Kruk).

Попередній запис
Про результати Конкурсу
Наступний запис
Потрібно задекларувати зброю!
Вам також може сподобатися
Меню