Оновлення Рожнівської медамбулаторії

На території Зазимської сільської територіальної громади знаходиться 5 амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 1 фельдшерсько-акушерський пункт, які входять до складу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської селищної ради. Деякі з них є відносно новими, а в деяких протягом останніх років здійснювалися ремонтні роботи, завдяки чому вони є в хорошому стані. Але це не можна сказати про Рожнівську медамбулаторію, яка давно потребувала капітального ремонту.

Протягом періоду окупації Київщини цей медичний заклад відігравав вагому роль в підтримці українських оборонців, що зумовлено тим, що одна з точок зіткнення з ворогом знаходилася поблизу села Рожни.

Незадовільний стан приміщення амбулаторії також негативно впливав на якість надання медичних послуг населенню, так як практично всі кімнати були вражені грибком, застаріла система опалення, а сантехніка перебувала в жахливому стані (фото «до» можна побачити нижче). Відповідно до цього, було прийнято рішення про необхідність ремонту в тих кімнатах, які безпосердньо використовуються для прийому громадян.

Нарешті 27 грудня 2023 року відбулося відкриття відремонтованої Рожнівської медамбулаторії. Зазначимо, що в період ремонтних робіт медичні послуги населенню надавалися в колишньому фельдшерсько-акушерському пункті в районі СТ «Трудовик», а також представниками Австрійського Червоного Хреста.

На відкритті оновленої медичної амбулаторії сільський голова Віталій Крупенко відзначив хорошу роботу сімейного лікаря Шунди Марини Миколаївни, яка лише півроку тому почала працювати в селі, але вже має хороші відгуки серед населення. «В умовах війни ремонт ніби й не на часі, але варто зважати на те, що в цей заклад за медичними послугами звертаються діти, дорослі, пенсіонери… І тут вони повинні себе почувати комфортно та отримувати якісні медичні послуги». Окрім того, Віталій Вікторович подякував керівнику КНП «ЦПМСД» Кудрявцевій Тетяні Володимирівні за відданість роботі, підтримку лікарів та, загалом, за намагання втілювати якісні зміни в сфері надання медичних послуг в громаді.

В свою чергу, сімейний лікар Шунда Марина Миколаївна подякувала працівникам медичної амбулаторії за старанність та допомогу в роботі закладу. Відзначила внесок керівництва громади, працівників і депутатів сільської ради, а також КП «Добробут» в оновленні закладу та підтримці її з перших днів роботи в Рожнах. Також окрему подяку висловила Силам Оборони України.

Найближчим часом ще буде доставлено деякі меблі і з 2 січня 2024 року заклад відновить роботу.

Принагідно зазначимо, що у сімейного лікаря Шунди Марини Миколаївни ще є вільні місця для заключення медичної декларації. Щодо цього питання деталі за наступними номерами телефонів в робочий час: 097-691-00-41 (Шунда М.М.) або 098-016-02-04 (Кудрявцева Т.В.)

ДО

ПІСЛЯ

 

Попередній запис
З 01 січня 2024 року змінюються розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму
Наступний запис
Сесія – 27.12.2023
Вам також може сподобатися
Меню