Виконком – 14.03.2023

13 березня відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради. Порядок денний був невеликим, але розглядалися досить важливі питання.

Першим питанням було «Про визначення переможця конкурсу – виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території сіл Зазимської сільської територіальної громади».

Нагадаємо, що згідно з рішенням виконавчого комітету Зазимської сільської ради №12 від 31.01.2023 року, конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ відбувся 6 березня 2023 року. Відповідно до інформації, вказаної в протоколі розкриття отриманих пропозицій, було подано одну конкурсну пропозицію від комунального підприємства «Добробут». Зважаючи на відповідність конкурсної пропозиції від КП «Добробут» вимогам конкурсу, конкурсна комісія визначила переможцем з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів це комунальне підприємство. Рішення виконавчого комітету Зазимської сільської ради від 13.03.2023 р. було затверджено вище згадуваний протокол та визначено комунальне підприємство «Добробут» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів. КП «Добробут» пропонує здійснювати вивіз ТПВ за ціною 34 грн. за брендований пакет місткістю 120 літрів.

Також на засіданні було прийнято рішення про початок двомісячника благоустрою на території Придесення. Відповідно до цього, в березні-квітні заплановано проведення низки толок в селах громади із залученням жителів громади, підприємств та комунальників.

В «різному» сільський голова відзначив, що минулий тиждень в нашій громаді видався дуже активним. Огляд-конкурс читців «Шевченкова весна» відбувся на високому рівні. Дякуємо працівникам культури та освіти, які взяли участь в проведенні заходу. Дякуємо Комунальному закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» та, зокрема, його керівнику Кожушко Валентині Борисівні за організацію цього чудового дійства.

Також значимою подією був візит команди «V.I.P. Тернопіль» до нашої громади. Всі заходи за участю артистів пройшли на високому рівні. Віталій Крупенко відзначив активну участь жителя громади Оксютенка Ярослава під час організації концертів творчого колективу в Зазим’ї та Літках.

На засіданні виконкому підняли питання газопостачання в заклади освіти. Поточні договори з постачальником діють до кінця березня. Однак, очевидно, що може бути необхідність в продовженні опалювального сезону ще в квітні. Сільський голова повідомив, що на найближчій нараді за участі керівництва Київської обласної державної адміністрації та очільників громад повинні розглядати це питання.

Окрім того, на засіданні було наголошено на проблематиці питання, яке почне проявлятися вже за кілька тижнів – використання пластикових квітів та пластикових вінків на кладовищах. Напередодні Великодня та поминальних днів значна кількість людей здійснюють заходи з благоустрою на кладовищах та прикрашають могилки штучними квітами. Важливо нагадати, що пластикові квіти та пластикові вінки не приймає жоден сміттєвий полігон, за його переробку не береться практично жодне підприємство, спалювати такі вироби заборонено!
Тому, користуючись нагодою, звертаємося до всіх свідомих громадян: уникайте використання пластикових квітів та вінків на кладовищах. Покладіть краще на могилку живі квіти або посадіть якусь рослинність. Потурбуйтеся про природу і про здоров’я своїх нащадків!

Наприкінці засідання керуюча справами виконавчого комітету Лисянська Ольга Віталіївна повідомила, що 15 березня 2023 року о 10:00 в адмінприміщенні Погребського старостинського округу відбудеться виїзний прийом громадян заступником начальника Броварської районної військової адміністрації Дорошенком Олексієм. Кожен бажаючий може завітати на прийом.

Попередній запис
Сесія – 10.03.2023
Наступний запис
Проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ
Вам також може сподобатися
Меню