Виконком – 18.04.2024

18 квітня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Зазимської сільської ради.

Серед питань порядку денного, зокрема, було ухвалено рішення про виплату компенсації власнику майна, пошкодженого в результаті ракетного обстрілу. На основі цього рішення надалі буде здійснюватися виплата відповідно до програми «Євідновлення».

Варто зауважити, що схожим зверненням виконком також виніс рішення про відмову у виплаті компенсації. Причиною було те, що ґанок, який постраждав в результаті ракетного обстрілу, не був зазначений у документах про право власності.

Відповідно до цього, ще раз нагадуємо всім жителям та власникам майна. Перевірте, будь ласка, право власності на своє майно. Це можна зробити у приміщенні Зазимської сільської ради (с. Зазим’я, вул. Широка, 6, перший поверх, Підіпригора Тетяна Василівна).

По одному з питань було ухвалено рішення про затвердження переліку суспільно-корисних робіт. На основі цього переліку та відповідно до програм Центру зайнятості буде здійснено оформлення безробітних та відбуватиметься грошова компенсація за виконання визначених робіт.

Серед іншого сільський голова наголосив на необхідності економії електроенергії. Особливо у пікові години споживання. Причиною є дефіцит потужності енергосистеми у результаті значних пошкоджень через ракетні обстріли росіян.

Також Віталій Крупенко нагадав про необхідність здійснення благоустрою біля своїх домогосподарств та підприємств. У деяких селах за захаращеність біля дворів кілька власників вже отримали приписи. Відповідно до Правил благоустрою, які діють на території Зазимської сільської територіальної громади, якщо протягом певного терміну рекомендації припису не будуть виправлені, на власників буде накладено штраф.

Попередній запис
“Пліч-о-пліч”. Зазимські волейболісти – кращі в районі
Наступний запис
Продовжуємо роботу щодо реформування шкільного харчування
Вам також може сподобатися
Меню