Змінити телефон в меддекларації – просто!

При поданні декларації пацієнт для автентифікації може обрати підтвердження за номером телефону. Саме на цей номер людина буде отримувати повідомлення з номером та кодом підтвердження електронного рецепту на лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Водночас, пацієнт пізніше може змінити номер телефону.

Змінити свій номер телефону, вказаний у декларації з лікарем, стало простіше. Відтепер звернутися в НСЗУ можна через онлайн форму на сайті Служби (https://nszu.gov.ua).

 Як змінити номер телефону у декларації:

 1.Зверніться до НСЗУ з запитом на зміну методу автентифікації. Відтепер це можна зробити за спрощеною процедурою – через онлайн форму:

-заходите на сайт;

-обираєте розділ «Громадянам»;

-в меню «Online форма» обираєте поле «Online форма зміни методу автентифікації (номеру телефону)».

2.Заповнюєте свої дані, підписуєте електронним цифровим підписом (підпис на заповнену форму може бути накладений будь-ким з членів сім’ї, необов’язково особистий пацієнта).

3.Після підписання натискаєте кнопку «Відправити запит». Після цього відразу з’явиться повідомлення про отримання запиту та номер цього  запиту (запишіть цей номер, що можна було слідкувати за статусом запиту).

4.За поданим запитом пацієнта Національна служба здоров’я України змінює налаштування (скидає позначення методу аутентифікації в електронній системі охорони здоров’я) і з’являється можливість оновити номер телефону.

5.Протягом декількох днів перевіряйте статус вашого запиту:

-розділ «Громадянам»;

в меню «Online форма» обираєте поле «Перевірка стану запиту» та вводите номер свого запиту.

-коли запит буде виконано та вказано відповідний текст виконання запиту, у вас є змога змінити номер аутентифікації.

6.Після виконання запиту щодо зміни методу аутентифікації ви можете звернутися до свого сімейного лікаря та заново укласти медичну декларацію декларацію.

Алгоритм зміни номера телефону в медичній декларації
Попередній запис
Вшановуємо Героїв Крут
Наступний запис
Витяг про нормативно-грошову оцінку
Вам також може сподобатися
Меню