Активно починаємо останній місяць року

2 грудня відбулася 23 позачергова сесія Зазимської сільської ради.

Окрім опрацювання порядку денного сесії, було обговорено низку інших питань.

Сільський голова Крупенко Віталій Вікторович запросив на зібрання пожежників Зазимської сільської пожежної команди Позднякова Сергія Ігоровича і Білогуба Володимира Степановича та подякував їм за професіоналізм, який вони проявили під час порятунку родини із задимленого будинку в с.Зазим’я (див.статтю).

Також на сесію було запрошено Кудрявцеву Тетяну Володимирівну, яка очолить КНЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги», що створюється спільно Зазимською та Калинівською громадами (див. статтю). Разом з депутатами було обговорено етапи створення КНЗ та переваги від функціонування цього закладу.

Депутати також познайомилися з головою Молодіжної ради при Зазимській сільській раді Багіровим Вагіфом, який розповів про себе, новостворений консультаційно-дорадчий орган та перспективи роботи в сфері молодіжної політики Придесення (див.статтю).

До Дня людей з інвалідністю Зазимська сільська рада передала продуктові набори людям першої групи інвалідності та дітям з інвалідністю. За сприяння провайдерів Інтернет-зв’язку, які працюють в Придесенні, кілька родин із соціально вразливих груп населення отримали безкоштовний швидкісний Інтернет.

Тим часом в громаді продовжується реалізація проектів. Про деякі з них ми писали раніше.
Також на минулому тижні закінчили реконструкцію частини вуличного освітлення вулиці Лісова в с.Літки (див.фото нижче).
Комунальні підприємства громади продовжують підготовку техніки для оперативної та швидкої ліквідації наслідків ймовірних снігопадів.
На останні тижні 2021 року заплановано ще багато роботи, більшість з якої буде полягати в звітуванні цьогорічної діяльності та плануванні на наступний рік.

Попередній запис
Ukraine International Cup
Наступний запис
Зміни в наданні житлових субсидій
Вам також може сподобатися
Меню