Благодійний захід на Трійцю

23 червня 2024 року в селі Зазим’я відбувся захід на підтримку воїнів громади Зазимської територіальної громади.
На Трійцю в Україні є традиція зібрати всю родину за столом, прикрасивши його букетом з лепехи і зелені. Господині традиційно готують найрізноманітніші смачні страви, запрошуючи рідних до гостин. Усі члени родини вітають одне одного, бажаючи здоров’я та довгих років життя.
Під час війни не завжди є можливість бути разом всій родині. Тому підтримати воїнів нашої громади вирішили проведенням благодійного заходу на їх потреби в с. Зазим’ї.
Дитячу програму організували Олена Загура з Наталією Литвиненко, «патріотичне татуювання» – Тімофєєва Олена, солодку вату, попкорн та батут – Селик Олексій, Діма Козлов, Особа Богдан, Селик Володимир, Микита Федоренко та Сергій Селик.
В програму заходу були включені танці від «Танців в Десні Резиденс», колективу Десняночка з Катерина Гетьман-Негода, співи від вихованців Валентини Лонської, ансамблі «Перепілочка», «Спадщина», Народний аматорський ансамбль українського фольклору “Живемо” під керівництвом Оксани Туліки. Ведучою заходу була Леся Калениченко.
Смаколики готували Ніна та Леся Яковенко, Наталія Щиголь, Ніна Щиголь, Тетяна Щиголь, Людмила Прокулевич, Анна Селик.
На лотерею та аукціон свої лоти ласкаво надали “Марина Теніс Клаб”, Ірина Сергієнко, Анна Щиголь, Алла Калениченко, Ірина Сердюк, “П’ять континентів”, Салон краси “Choco”, Інна та Ярослав Форсюки, ТОВ “Белес Київ” в Погребах та Алла Хоменко, “Dolci Fiori”, “Vanilla”, “Amore de Fiori”, “Park Group Service” в Пргребах, “Selo FruitShop”, LavCandles, Наталія Демченко, магазин Фітомаркет в с. Зазим’я, “Фіранка”, Квадрокиїв та прокат квадроциклів «DesnaKvadro», “Десна Дент”, “Family Store”, ресторан “Maness”, Оксана Башта, Наталія Приходько, Тетяна Бондаренко, Олександра Авезова, фітнес- клуб “АтлетіКо”, Анна Петрусенко, багетна майстерня “Dipiel”.
Серед присутніх була Щиголь Марія Миколаївна, мати загиблого воїна Щиголь Євгена Васильовича. Вона передала кошти в сумі 10 000,00 грн, які отримала як допомогу від сільської ради.
Підтримати захід прийшли небайдужі жителі громади та гості.
Загальна сума зібраних коштів склала 110 550 гривень. Вся зібрана фінансова допомога передана на потреби військових з громади.
Попередній запис
Як уникнути трагедії на воді
Наступний запис
Сесія – 25.06.2024
Вам також може сподобатися
Меню