Сесія – 25.06.2024

25 червня 2024 року відбулося засідання 81 позачергової сесії Зазимської сільської ради.

Значна кількість питань порядку денного стосувалися підтримки Сил оборони України, забезпечення правопорядку в громаді, а також підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Також на сесії було затверджено розпорядження сільського голови щодо переведення Анастасії Кузьменко на посаду директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг». Відповідно до цього, зараз у КЗ відкрито вакансію фахівця із соціальної роботи – деталі за посиланням.

Окрім того, Віталій Крупенко повідомив наступне.

На сьогодні Службою автомобільних доріг Київської області здійснюється заміна асфальтного покриття на трасі Т 10-08 у Пухівці та Рожнах орієнтовною площею 21 тис. кв. м. Окрім того? буде проведено благоустрій узбічь. Також у липні заплановано підсипку низки вулиць громади з ґрунтовими дорогами.

Активна діяльність наших волонтерів продовжується. 23 червня біля Духовно-просвітницького центру с. Зазим’я «Волонтерами Придесення» було проведено благодійний захід до Свята Трійці, під час якого зібрали понад 100 тис. грн. Всі кошти передані на потреби військових з громади. Напередодні благодійний захід також було проведено на території ЖК «Десна Резиденс» «Зазимськими ластівками» – активістами, які лише кілька місяців тому почали плести маскувальні сітки та «кікімори», а вже зараз мають багато подяк від українських захисників.

Спостерігається зниження економічної активності суб’єктів господарювання, що, зокрема, впливає на зменшення надходжень до місцевого бюджету.

Триває робота над внесенням змін до Генерального плану села Пухівка. Є сподівання, що найближчим часом буде розпочато аналогічну роботу у селі Літки.

Є необхідність у підтримці ФК «Літки» та приведення території футбольного поля до належного вигляду.

Існує проблема з порушенням вимог до перевезення піску вантажівками (перевищення швидкості, рух перевантажених автомобілів). Це питання буде обговорено з відповідними підприємствами.

Завершується робота зі встановлення системи відеоспостережень «Безпечне село» у Пухівці та Літках.

Сільський голова Віталій Крупенко повідомив, що ситуація з електропостачанням може погіршитися. Тому варт на це зважати кожному!

Депутат Зазимської сільської ради, заступник начальника Броварської районної військової адміністрації Ольга Юрченко повідомила, що до 30 червня 2024 року триває набір на навчання офіцерів серед цивільних осіб до Служби освітньої безпеки. Деталі за посиланням або звертайтеся до Броварської РВА.

 

 

Попередній запис
Благодійний захід на Трійцю
Наступний запис
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (ТОВ (Десна С Контракт”)
Вам також може сподобатися
Меню