Пам’ятна медаль від 112 ОБрТрО

Як зазначав сільський голова Віталій Крупенко під час щорічного звітування, на даний час до складу Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 входить 169 чоловік. За останній рік їхня чисельність скоротилася на 101 людину, переважна більшість з яких доєдналися до Сил Оборони України. Як відзначають мобілізовані добровольці, ДФТГ стало хорошою школою для майбутньої підготовки в підрозділах ЗСУ. Окрім проходження якісних військових навчань, члени Добровольчого формування виконують низку важливих завдань: чергування в комендантську годину, швидке реагування на надзвичайні події та правопорушення в громаді, допомога підрозділам Сил Оборони, участь в доставці та евакуації автомобілів з передової тощо.

Напередодні Нового року командування 112 окремої бригади Територіальної оборони, до якої входить ДФ Зазимської ТГ №1, вирішило відзначити людей, які сприяють військовим та самі беруть участь в обороні, пам’ятними медалями. Таких відзнак виготовлено 130, з яких 30 вручені членам нашого ДФТГ.

Згідно з наказом, відмітка про ці медалі буде внесена до особової справи добровольців.

Дякуємо всім членам Добровольчого формування Зазимської ТГ №1 за вагомий внесок в забезпечення спокою та порядку в Придесення.

Варто зауважити, що свою роботу добровольці виконують на безоплатній основі. Зараз готується стаття про наше ДФТГ, з якої ми з перших вуст дізнаємося більше про Добровольче формування.

Попередній запис
Виконком – 27.12.2023
Наступний запис
Талановитих дітей нашої громади знають за кордоном
Вам також може сподобатися
Меню