Опитування від Міністерства молоді та спорту України

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

Одним із завдань моніторингу є формування пропозицій щодо удосконалення системи залучення населення до занять руховою активністю та спортом і розроблення, на основі даних моніторингу, обґрунтованих рекомендацій для прийняття державних управлінських рішень, спрямованих на покращення якості залучення населення до занять руховою активністю та спортом.

Міністерством молоді та спортом України у співпраці з Державною службою статистики України на платформі https://survey.stat.gov.ua створено анкету для проведення онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів.

Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші.
Враховуючи наведене, просимо розповсюдити інформацію про проведення всеукраїнського опитування серед районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад шляхом розміщення лендінг сторінки (посилання: https://survey.sportforall.gov.ua) на офіційних сайтах, сторінках у
соціальних мережах та в месенджерах, а також долучитися до опитування.

Попередній запис
У Пухівському ЗЗСО відкрили клас безпеки
Наступний запис
Сесія – 21.12.2023
Вам також може сподобатися
Меню