Школа мистецтв

Під час спільного засідання бюджетної та соціальної комісій Зазимської сільської ради, що відбулося 14 липня 2022 року було заслухано директора спеціалізованого мистецького навчального закладу «Школа мистецтв» Калинівської селищної ради Песляк Ніну Іванівну.

Заклад була утворена в 1989 році. Він належить до закладу освіти у сфері культури та має статус позашкільного навчального закладу. Є початковою ланкою спеціалізованої мистецької освіти. Був реорганізований в процесі децентралізації з Комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання» в дитячу школу мистецтв в січні 2022 року.

Свою діяльність школа здійснює згідно з відповідними нормативно-правовими актами. Школа діє на підставі статуту та взаємодіє з усіма локальними, регіональними та загальнодержавними інститутами.

Філія Зазимської сільської ради функціонує на підставі договору про співробітництво між громадами. Філія охоплює три села – Зазим’я, Пухівка, Літки. Станом на червень 2022 року в школі навчалося 134 дитини: Літки – 57 учнів, Пухівка – 40 учнів, Зазим’я – 37 учнів.

На території Зазимської сільської територіальної громади працювало 7 викладачів «Школи мистецтв».

В Літках працював клас образотворчого мистецтва та клас хореографії.

В Пухівці – клас сольного співу, клас образотворчого мистецтва та клас фортепіано.

В Зазим’ї – клас образотворчого мистецтва, клас фортепіано та клас теоретичних дисциплін.

У зв’язку з введенням воєнного стану, у березні навчання у школі було припинено. У квітні частково було відновлено онлайн-навчання.

Учні брали участь в концертах та виставках.

28 травня відбувся випускний іспит в класі образотворчого мистецтва – в цьому році 5 учнів отримали свідоцтво про закінчення навчального закладу.

Попередній запис
Як уникнути помилок під час пошуку роботи?
Наступний запис
Перше богослужіння в Зазим’ї
Вам також може сподобатися
Меню